Мікроавтобуси: види, популярні марки, як купити мікроавтобус в Україні

Мікроавтобуси: види, популярні марки, як купити мікроавтобус в Україні

Мікроавтобуси мають велику популярність. Вони ідеально підходять для пасажирських перевезень. Цей транспорт відрізняється наявністю комфортабельного салону, простим керуванням, високою маневреністю порівняно з великогабаритним транспортом. Ще варто виділити зручність застосування у густонаселених містах та прийнятний цінник. Перед тим, як купити мікроавтобуси, варто розібратися з класифікацією та популярними марками, на які точно варто звертати увагу.

Що являє собою мікроавтобус?

Йдеться про автобус малого класу. Зазвичай його довжина вбирається у 5,5 м. Використовують для перевезення як пасажирів, а й вантажів. Компанії, орієнтовані на середній чи малий бізнес, вибирають такий варіант через відмінну маневреність та вигідне вкладення коштів у транспорт.

Компактні габарити дозволяють їздити навіть вузькими дорогами. Ще потрібно виділити можливість впоратися зі спеціалізованими завданнями. Часто такий автомобіль переобладнають у пересувні лабораторні пункти, ремонтні точки та машини швидкої допомоги.

Види мікроавтобусів

Мікроавтобуси можна купити не тільки універсальні, але ще й спеціалізовані. Найкраще заздалегідь зрозуміти, для чого і як часто використовуватиметься транспорт.

Вирізняють такі типи мікроавтобусів:

  • пасажирські;

  • вантажопасажирські;

  • вантажні.

Перший варіант створений для перевезення людей маршрутами міста або передмістя. Як правило, обладнаний транспорт сидячими місцями, якщо стелі високі, ще й стоячими. Машина підходить під загальні правила руху та водієві для керування потрібне посвідчення категорії D.

Вантажопасажирські мікроавтобуси доповнені не лише сидячими, стоячими місцями, а й вантажним відсіком, відокремленим за допомогою спеціальної перегородки. Деякі моделі відрізняються наявністю модифікаційної комплектації.

У вантажних ТЗ є один ряд пасажирських сидінь, решта простору надано для вантажів. Необхідно заздалегідь розрахувати максимальне навантаження, щоб транспорт точно впорався з вагою.

Популярні марки на ринку

Марок мікроавтобусів дуже багато. Тенденції змінюють одна одну, але є кілька компаній, які завжди посідають перші місця у рейтингах.

Популярні моделі:

  • Volkswagen Crafter 50;

  • Ford Transit;

  • Iveco Daily.

При виборі можна орієнтуватися на ці три компанії. Вони вважаються одними з найкращих.

Як купити мікроавтобус?

Щоб придбати мікроавтобус, необхідно укласти офіційну угоду з компанією, де продається транспорт. Його можна взяти в кредит, у лізинг чи сплатити всю суму відразу. Рекомендується наперед переконатися у чесності фірми, її репутації. Зробити це просто. Варто вивчити загальну інформацію про організацію, середню оцінку, відгуки.

Источник: https://avtek.ua/ua/c-mikroavtobusy